در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین جواد اژه ای نماینده ولی فقیه در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور (حوزه اروپا و آمریکا) و داماد ارشد شهید آیت الله دکتر بهشتی و برادر شهید علی اکبر اژه ای جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی" (همنا) پیامی صادر نمود.

به گزارش مرور نیوز، در پی درگذشت حجت الاسلام جواد اژه ای نماینده ولی فقیه در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور (حوزه اروپا و آمریکا) و داماد ارشد شهید آیت الله دکتر بهشتی و برادر شهید علی اکبر اژه ای جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی" (همنا) پیامی صادر نمود. 

در این پیام آمده است : 

بسم الله الرحمن الرحیم

إنّا لله و إنّا الیه راجِعون

ارتحال حزن انگیز حجت الاسلام والمسلمین جواد اژه‌ای عالم مجاهد و روحانی انقلابی و از چهره‌های تأثیرگذار در عرصه علم و فرهنگ، از پایه‌گذاران مدارس استعدادهای درخشان کشور(سمپاد) و نماینده ولی فقیه در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور (حوزه اروپا و آمریکا) موجبات اندوه خیل کثیری از دوستداران علم و دانش را فراهم آورد.

جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی فقدان این عالم وارسته را محضر رهبر انقلاب اسلامی، بیت معزز ایشان، علما و روحانیون و علاقه مندان به ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان رحمت و غفران الهی را برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان مسئلت می نماییم.

《پایگاه اطلاع رسانی همنا _۲۴ آبان ماه ۱۳۹۹》

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز