نماینده یزد و بافق در مجلس گفت: مجلس باید در ستاد کرونا نماینده داشته باشد، امروز از مجلس چیزی باقی نمانده است، یک نام، یک ساختمان و ۲۹۰ نفر آدم باقی مانده است. در مقابل مردم چه جوابی خواهیم داشت؟

به گزارش مرور نیوز، محمدرضا صباغیان بافقی، نماینده یزد و بافق در مجلس شورای اسلامی و در صحن علنی امروز در تذکری نسبت به نبود نماینده‌ای از پارلمان در ستاد ملی مقابله با کرونا اعتراض کرد.

او خطاب به قالیباف، رئیس صحن گفت: شورای عالی اقتصادی و دولت هر تصمیمی بخواهند درباره مجلس می‌گیرند. امروز ستاد ملی مقابله با کرونا برای کل کشور و برای مجلس هم تصمیم می‌گیرد.

صباغیان افزود: یک نفر از مجلس در این ستاد حضور ندارد  که به معنای ضعف مجلس است. انتظار ما از شما اینست که از مجلس دفاع کنید.

نماینده یزد و بافق ادامه داد: برای یک بار هم که شده، خدمت مقام معظم رهبری برسید؛ امروز از مجلس چیزی باقی نمانده است،  یک نام، یک ساختمان و ۲۹۰ نفر آدم باقی مانده است. در مقابل مردم چه جوابی خواهیم داشت؟ 

او خطاب به قالیباف گفت: ما گفتیم به شرطی به شما رأی می‌دهیم که مجلس را زنده کنید؛ امروز مجلس مرده است، اگرچه ما نفس می‌کشیم. به ما توهین می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز