فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار پیامی صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

روز پرستار مزین شده است با سالروز ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری(س) که این خود فرصت ارزشمندی در راستای تکریم جایگاه والای پرستاران و کادر درمانی فداکار و صبوری است که مجدانه و در نهایت ایثار و ازخودگذشتگی خود را سپر بیماری‌ها و همدم لحظات سخت و تلخ بیماران قرار می‌دهند.

پرستاران، پزشکان و کادر درمانی ۲۸ بیمارستان و تمامی درمانگاه‌های نیروی زمینی ارتش از روز اول همه‌گیری ویروس منحوس کرونا، دلاورانه و مؤمنانه در صف مقدم مبارزه با این بیماری ایستادند و در تمام این مدت لحظه‌ای آرام نگرفتند و ان شاءالله تا شکست کامل این ویروس، حافظان امین سلامت روح و جسم ملت شریف ایران، در سرتاسر این پهنه پرافتخار خواهند بود.

اینجانب فرا رسیدن ولادت با برکت حضرت زینب (س) و روز خجسته پرستار را به تمامی سپیدپوشان حافظ سلامت و پرستاران مومن و دلسوز ایران اسلامی به خصوص همکاران جهادگر و سخت‌کوش بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های نیروی زمینی ارتش که همچون فرشتگانی مهربان مشکلات و نیازهای جسمی و عاطفی بیماران را پاسخ می‌دهند، تبریک عرض می‌کنم و ایامی سرشار از توفیقات روزافزون برای تمامی زحمت‌کشان این عرصه از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز