فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: جامعه شریف پرستاری، مجموعه‌ای پویا، با هدفی مقدس، سرشار از نوع‌دوستی و محبت و شیفته خدمت به انسان‌ها است.

به گزارش مرور نیوز، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با صدور پیامی، ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

روز پرستار مقارن با زادروز حضرت زینب (س) نمونه‌ی بی‌بدیل صبر، حیا، وقار، عفت و فداکاری را به جامعه‌ی پرستاران تبریک عرض می‌نمایم.

پرستاران اسوه‌ی فداکاری هستند که در منتهای احسان با صبر و دانش، شمیم گل‌های محبت و نوع‌دوستی را در جان رنجور دردمندان می‌پراکنند و با نگاه پرمهر و دستان شفابخششان، بعنوان بهترین مرهم بر آلام بیماران، ایفای نقش می‌کنند.

جامعه شریف پرستاری، مجموعه‌ای پویا، با هدفی مقدس، سرشار از نوع‌دوستی و محبت و شیفته خدمت به انسان‌ها است. حضور زینب‌وارتان را در تامین سلامتی هموطنان بویژه، بویژه کارکنان ولایتمدار نیروی دریایی ارتش، خانواده‌های آنان و به خصوص در خط مقدم مبارزه با بیماری منحوس کرونا گرامی داشته و روزگاری پر از سعادت و پیروزی را در سایه‌ی توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و در پرتو رهبری داهیانه‌ی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) برای شما آرزومندم.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار حسین خانزادی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز