نماینده، ولی فقیه در سپاه گفت: در دهه نود یکی از محور‌های تهاجم دشمن این بود که جایگاه ولایت را تحریف کنند.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی‌ صادقی  نماینده ولی فقیه در سپاه در جلسه بصیرت افزایی در جمع پایوران سپاه امام رضا (ع) که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد، گفت: حوادث تلخ و شیرین در طول تاریخ وجود داشته و خوشا به حال آنان که از مقصد غافل نمی‌شوند و نه شادی آنان را گرفتار غفلت می‌کند و نه ناملایمات آنان را از حرکت باز می‌دارد.

وی ادامه داد: آنچه از زندگی اهل بیت (ع) باید یاد بگیریم این است که حرکت به سمت خدا کمرنگ نشود. 

نماینده ولی فقیه در سپاه یکی از راه‌های رفاقت و انس با خدا و لذت بردن با او را مناجات‌های خمسه عشر دانست و افزود: قرآن به ما یاد داده که عالی‌ترین بصیرت را با معنویت به دست آورید.

وی بیان داشت: حاج قاسم یک جوان روستایی در کرمان بود، اما حیات و شهادت او دنیا را جا به جا کرد چرا که او به خدا وصل بود و این اتصال او را به عالی‌ترین بصیرت رساند. هر که با خدا وصل شود بزرگ می‌شود لذا در حرکت به سمت خدا نباید متوقف شد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی در بخش دیگر سخنان خود گریزی به فتنه‌های دشمن علیه نظام و انقلاب اسلامی زد و عنوان داشت: ما از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با انواع فتنه‌ها روبرو شدیم و به فضل الهی انقلاب اسلامی فتنه‌های دشمنان را ناکام گذاشته است.

نماینده، ولی فقیه در سپاه به فتنه سال 88 اشاره کرد و گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب طراحی این فتنه توسط دشمن 10 سال به طول انجامید که بصیرت و ولایتمداری مردم این تهدید دشمن را به فرصت تبدیل کرد.

وی با اشاره به حرکت انقلابی و خودجوش مردم در شکست توطئه و فتنه در نهم دی ماه سال 88 از نهم دی ماه به عنوان روز تجلی بصیرت و قدرت ملت ولایتمدار ایران یاد کرد و گفت: نهم دی چند ویژگی داشت اول اینکه حرکت مردم در این روز خودجوش بود؛ دوم تجلی خشم مقدس بود.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی با طرح این سوال که در برابر فتنه چگونه می‌توان به بصیرت رسید، افزود: دشمن پس از شکست در فتنه 88 خود را ارزیابی و آسیب شناسی کرد که چرا در فتنه سال 88 موفق عمل نکرد و به این نتیجه رسید که با وجود ولایت فقیه نمی‌شود فتنه کرد لذا در دهه نود یکی از محور‌های تهاجم دشمن این بود که جایگاه ولایت را تحریف کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز