فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: این قول را به مردم ایران اسلامی می‌دهم که اگر دشمن به دنبال ماجراجویی باشد، این جوانان پاسخ دندان شکنی به آن‌ها خواهند داد.

به گزارش مرور نیوز، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی امروز چهارشنبه در جریان بازدید از بخش‌های مختلف پایگاه چهارم شکاری دزفول در جمع کارکنان این پایگاه افزود: کارکنان فنی و پروازی با روحیه، شادابی، انگیزه و تخصص بالا از توان بالایی برخوردارند.

وی با بیان اینکه کارکنان نیروی هوایی ارتش همچون سایر نیرو‌ها آموزش‌های بسیار خوبی دیده و کاملا آماده هستند، ادامه داد: این قول را به مردم ایران اسلامی می‌دهم که اگر دشمن به دنبال ماجراجویی باشد، این جوانان پاسخ دندان شکنی به آن‌ها خواهند داد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی درخصوص بازدید از پایگاه چهارم شکاری دزفول گفت: این بازدید در راستای سرکشی و بررسی میزان آمادگی یگان‌های نیروی هوایی ارتش در منطقه انجام شده است.

امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده همچنین با گرامیداشت یادو خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی اظهارداشت: در این ایام جای این شهید سرافراز بسیار خالی است.

وی افزود: شهید سلیمانی تنها کسی بود که در دنیا به معنی واقعی با تروریسم مبارزه و مقابله کرد و جوامع بشری به ویژه مردم منطقه را از شر غده سرطانی داعش رها کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی امروز چهارشنبه با حضور در پایگاه چهارم شکاری دزفول از بخش‌های مختلف این پایگاه بازدید کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز