دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: قطعا دولت آینده، اقتصاد مقاومتی بدون نفت را به بهترین وجه پیش خواهد برد.

به گزارش مرور نیوز، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در بیان مواضع هفتگی این حزب با اشاره به زمزمه‌ها درباره تأخیر در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: مردم برای پایان دوره این دولت روزشماری می‌کنند، در حالی که برخی بدنبال تاخیر در برگزاری انتخابات هستند.

وی با اشاره به اینکه این اقدام حتی در زمان ۸ سال دفاع مقدس هم انجام نشد تصریح کرد: ملت انقلابی ایران با صلابت کامل، انتخابات را برگزار می‌کند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور درباره برجام و تحریم گفت: هیچ کس از تحریم‌ ها خوشحال نیست. ولی این نگرانی وجود دارد، اکنون که مقاومت ملت شریف ایران ثمره خود را نشان داده است، از این فرصت به خوبی استفاده نشود و خدای نکرده با اتخاذ برخی مواضع انتخاباتی و در نظر گرفتن مصالح جناحی و جریانی با حمایت گشایشی آمریکا، منافع ملی نظام و کشور آسیب ببیند.

وی تاکید کرد: دولت اطمینان بدهد و به گونه‌ای عمل نماید تا این نگرانی برطرف شود.

بادامچیان ادامه داد: موضع ملت از بیان رهبری نظام قطعی است؛ حذف کلیه تحریم‌ها به همراه راستی آزمایی.

وی اضافه کرد: قطعا دولت آینده، اقتصاد مقاومتی بدون نفت را به بهترین وجه پیش خواهد برد.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به حملات موشکی به تأسیسات نظامی رژیم صهیونیستی گفت: موشک از هر طرف که بوده، تأسیسات نظامی رژیم صهیونیستی را در حریم نقطه حساس هسته‌ای دیمونا هدف قرار داده است و کل امنیت رژیم صهیونیستی را در معرض تهدید قرار داده و گنبد آهنینی که قبلا توسط موشک‌های مبارزان فلسطینی آسیب پذیر شده بود، کاملا بی اثر کرده است.

وی افزود: اکنون تمام نقاط حساس رژیم صهیونیستی در معرض اصابت موشک قرار دارند و بحران سیاسی و اقتصادی هم مزید بر زمینه‌های متلاشی شدن رژیم صهیونیستی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: آمریکا هم به این نتیجه رسیده که اسرائیل ارزش استراتژیک گذشته را برای آن‌ها ندارد و به جای آنکه قلعه امن غرب در منطقه باشد، قلعه قابل فتح شده که از درون آن اضطراب از حوادث پیش بینی نشده آینده روزافزون گردیده است.

بادامچیان تأکید کرد: قدرت یافتن قدرتمندانی که در منطقه پدید آمده اند، سنگین‌تر از هر زمان است و حرکت رو به فروپاشی رژیم صهیونیستی اکنون قابل محاسبه شده است.

وی اضافه کرد: اکنون در برابر گروه‌های مبارز فلسطینی که حیاتی‌ترین نقاط اسرائیل را می‌توانند هدف قرار دهند، کشور‌های منطقه در پی حفظ منافع ملی خودشان هستند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به مسائل اخیر در بورس اظهار داشت: پیشنهاد داریم که مجلس یک کارگروه ویژه برای رسیدگی و نظارت بر مسائل بورس به همراه قوه قضائیه تشکیل دهد تا معلوم شود علت اصلی این مشکلات چیست و کجاست و چگونه باید سرمایه‌های مردم را حفظ کرد.

وی در پایان با تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات کادر پزشکی و بهداشتی کشور و دعوت از عموم مردم به رعایت هرچه بیشتر و بهتر شیوه نامه‌های بهداشتی، از دولت خواست برای حل مشکلات کسب و کار مردم طرحی نو در نظر بگیرد.

بادامچیان گفت: تعطیلی تنها راه چاره نیست. کرونا هم متاسفانه ادامه دارد و بر این اساس نیاز به طرحی جدید و کامل است که با جلوگیری از ابتلای مردم، چرخ زندگی آن‌ها و امور کشور هم بچرخد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز