نماینده گرمسار و آرادان در مجلس با بیان اینکه اگر از داخل کشور ضربه نخوریم، خارج از کشور کسی جرات آسیب زدن ندارد، گفت: متاسفانه دولت نفوذی ها را به داخل کشور می آورد و در دامن خود نفوذ می دهد.

به گزارش مرور نیوز، اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به فایل صوتی منتشر شده از ظریف، گفت: قطعا اتاق فکر دولت  این اقدام را از گذشته طراحی کرده است، مگر می شود مواردی که در آرشیو یک مجموعه ای طبقه بندی دارد و از حساسیت بالایی برخوردار است به سرقت برود!

وی با طرح این سوال که چرا اسناد دیگر به سرقت نرفته است؟ چرا نزدیک انتخابات این اتفاق افتاده است؟ ادامه داد: چرا می خواهند با این اقدام قیمت کدخدا را بالا ببرند!

نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت با این اقدام به نوعی پالس هایی می‌دهد تا بگویند ما تمام تلاش‌مان را کرده ایم و این میدان و سپاه بود که نگذاشت!

*دولت به دنبال همراه کردن مخالفان جمهوری اسلامی ایران با خود است

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این اقدام نوعی خوش رقصی برای غرب است، افزود:  دولت به دنبال این است تا مخالفان جمهوری اسلامی را با خود همراه کند و بگوید ما تلاش‌مان را کرده ایم اما حاکمیت نمی گذارد ما کار کنیم.

مطهری تصریح کرد: دولت با ملت بازی کرده است و حالا هم می خواهند با حاکمیت بازی کنند،  لذا دست به کار خطرناکی زده اند؛ چرا که به خط قرمزها ورود کرده اند و حتما جواب این کارشان را خواهند گرفت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا هدف از این اقدام،  دوقطبی سازی انتخابات بوده است یا ظریف اهداف دیگری را دنبال می کند،  گفت: بله بخشی مربوط به این موضوع است که از گذشته برنامه ریزی شده بود.

نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همه مشکلاتی که در کشور  ایجاد می شود بخاطر عمل نکردن به فرمایشات مقام معظم رهبری است؛ ایشان بارها به مسئله نفوذ دشمن تاکید داشته اند اما دولت هیچگاه به این مهم توجه نکرده است.

*دولت نفوذی ها را به داخل کشور می آورد

مطهری با بیان اینکه اگر از داخل کشور ضربه نخوریم، خارج از کشور کسی جرات آسیب زدن ندارد، تصریح کرد: متاسفانه دولت نفوذی ها را به داخل کشور می آورد و در دامن خود نفوذ می دهد.

*دولت به دنبال دوقطبی سازی است

وی افزود: دولت به دنبال دوقطبی سازی است و می خواهد معیشت مردم را به این مسئله گره بزنند و بهره‌برداری سیاسی کنند.

نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا قابل پذیرش هست که این فایل صوتی با مدیریت یکی از چهره های شبه امنیتی کابینه تهیه شده و به سرقت رفته است، افزود: نه اصلا اینطور نیست؛ این یک سناریو است و نظام خیلی هوشمند از این حرف هاست.

 مطهری در پایان خاطر نشان کرد: مجلس قطعا به این موضوع ورود خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز