نماینده مردم خمینی شهر گفت: هر سیستم و نظامی سازوکار قانونی خود را دارد و تبعیت از این سازوکار قانونی برای همه الزامی است؛ کسانی که رد صلاحیت شده اند رای شورای نگهبان را قبول کنند؛قطعا کسانی که رد صلاحیت شده اند، شورا از آنها عدله قاطعی دارد چرا که فقهای عادلی در شورای نگهبان حضور دارند.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام محمد تقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: هر سیستم و نظامی سازوکار قانونی خود را دارد و تبعیت از این سازوکار قانونی برای همه الزامی است.

وی ادامه داد: شورای نگهبان را یک مرجع قانونی و مشروع می دانیم.

 نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت:  ‌این افراد باید بدانند که این قانون همان قانونی است که آنها را ۸ سال در راس امور نگه داشته بود و این افراد بر اساس همین قانون زمام‌دار امور بودند و حال همین قانون صلاحیت آنها را تایید نکرده و این افراد همان طور که در آن زمان تابع قانون بودند، امروز هم باید از قانون تبعیت کنند.

قطعا افرادی که رد صلاحیت شده اند، شورا از آنها عدله قاطعی دارد

نقدعلی با بیان اینکه بر اساس بررسی های فقهای شورای نگهبان این افراد  رد صلاحیت شده اند ، اظهار کرد:  قطعا کسانی که رد صلاحیت شده اند، شورا از آنها عدله قاطعی دارد چرا که فقهای عادلی در شورای نگهبان حضور دارند.

وی با توصیه به افرادی که رد صلاحیت شده اند، افزود: کسانی که رد صلاحیت شده اند رای شورا را قبول کنند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: افرادی که در این ۸ سال بر مسائل کشور حاکم بودند و امروز در انتخابات صلاحیتشان تایید نشده، باید از قانون تبعیت داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز