عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح طلبان می دانند به خاطر عملکرد بد دولت روحانی دیگر نزد مردم پایگاه رای ندارند.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به فضاسازی اصلاح طلبان مبنی براینکه مشارکت در این دوره از انتخابات به دلیل رد صلاحیت ها کاهش خواهد داشت، اظهار داشت: جریان اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا دارند، اینکه می مگویند کاندیدایی ندارند دروغ بزرگی است.

وی ادامه داد: اصلاح طلبان می دانند به خاطر عملکرد بد دولت روحانی دیگر نزد مردم پایگاه رای ندارند لذا چنین مباحثی را مطرح می کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از جریان اصلاحات دلزده شده اند ، تصریح کرد: کارنامه و عملکرد اصلاح طلبان چنان مفتضحانه است که دائما نوک پیکان را به سمت افراد دیگر نشانه می گیرند تا بلکه بتوانند این عملکرد را  پنهان کنند.

سلیمی با بیان اینکه تئوریسین های جریان اصلاحات از جمله آقای زیباکلام هم بارها اعلام کرده که دیگر نزد مردم رای ندارند،  گفت: طبق نظر سنجی های معتبری که توسط خود اصلاح طلبان انجام شد نشان داد که سبد رای شان خالی است.

وی خاطر نشان کرد: بنابراین امروز اصلاح طلبان به دلیل اینکه راهبردهای مشخصی ندارند دچار نوعی سرگردانی شده است.

*انتخابات همایش ملی است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی به وحدت نامزدهای انتخاباتی برای پیشبرد اهداف انقلاب در عرصه رقابت اشاره کرد و افزود: همه باید توجه داشته باشند که انتخابات همایش ملی است که مردم با هر سلیقه‌ای در آن شرکت خواهند کرد؛ بنابراین در این همایش اقتدار ملی افزایش پیدا می‌کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای اینکه وحدت و همدلی شکل بگیرد؛ قطعا کاندیداها نباید به مسائل حاشیه‌ای بپردازند و بدانند که با تخریب و چنگ انداختن اقتدار ملی کاهش پیدا می‌کند.

وی اظهار کرد: مردم باید برنامه و کارنامه کاندیداها را مورد بررسی قرار دهند و پس از آن با آگاهی کامل پای صندوق های رای حاضر شوند تا دیگر شاهد مشکلات اقتصادی و معیشتی نباشیم.

*مشارکت بالا و پرهیز از لجن پراکنی، انتخابات را به اوج قله مردم سالاری در دنیا به نمایش خواهد گذاشت

عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: آقایان دقت کنند که مشارکت بالا و پرهیز از لجن پراکنی، انتخابات را به اوج قله مردم سالاری در دنیا به نمایش خواهد گذاشت، قطعا انتخابات می‌تواند به قدرت و اقتدار ملی کمک کند.

سلیمی اظهار کرد: مردم همیشه و در همه عرصه ها حضور داشتند که همین حضور باعث شده تا ما به اقتداری در سطح بین المللی دست پیدا کنیم؛ قطعا اگر در انتخابات پیش رو نامزدهای انتخاباتی رقابتی سالم را داشته باشند به اقتداری دوچندان دست پیدا می‌کنیم و یاسی در دل دشمنان خواهیم گذاشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز