نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که کاندیدا شده اند به مردم امید دهند و اعلام کنند که ناکارامدی قابل جبران است.

به گزارش مرور نیوز، مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به فضاسازی اصلاح طلبان مبنی براینکه مشارکت در این دوره از انتخابات به دلیل رد صلاحیت ها کاهش خواهد داشت، اظهار داشت: شور انتخاباتی و تلاش برای ایجاد مشارکت حداکثری در انتخابات که موضوعی حیاتی است وابسته به کارآمدی یا ناکارآمدی دولت است.

وی با بیان اینکه وعده هایی که به مردم داده شد و عمل نشد آنها را ناامید کرده است، ادامه داد: میزان تورم نقطه به نقطه در اردیبشت ماه امسال به ۴۶.۷ درصد رسیده است و حالا این کارآمدی یا ناکارآمدی دولت است که میزان مشارکت را تعیین می‌کند.

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سیاستمداران و مسئولان باید متوجه باشند که باید در محدوده نظام اسلامی حرکت کنند، نمی‌شود هم مسئول دولت باشی هم اپوزیسیون نظام، نمی‌شود، یک پا در انگلیس و یک پا در ایران باشد، نمی‌شود که میلیارها دلار در اختیار دولت قرار داد و کالاهای اساسی را با نرخ آزاد هم در بازار پیدا نکنیم.

طاهری تصریح کرد: کسانی که کاندیدا شده اند به مردم امید دهند و اعلام کنند که ناکارامدی قابل جبران است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه نشان داده دولت هایی که تا حدودی خوب کار کردند مشارکت برای انتخابات بعدی خوب بوده است.

طاهری افزود: بنظر می آید شرایط کرونا نیز در مشارکت مردم تاثیر بگذارد، اما بیشتر از این مباحث ناکارآمدی دولت در مشارکت تاثیر گذار است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز