دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: ورود عبدالناصر همتی به صحنه انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک مدیر اجرایی با تجربه و با سابقه خوب، نقطه امیدی برای حل معضلات و گرفتاری‌ها و مشکلاتی است که بدان مبتلا هستیم.

به گزارش مرور نیوز، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگویی اظهار کرد: ورود عبدالناصر همتی به صحنه انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک مدیر اجرایی با تجربه و با سابقه خوب، نقطه امیدی برای حل معضلات و گرفتاری‌ها و مشکلاتی است که بدان مبتلا هستیم.

وی افزود: شرایط سخت اقتصادی و سیاسی کشور خانواده‌ها و آینده جوانان و نسل آتی ما را تهدید می‌کند و مشکلات فزاینده‌ای را در افق نزدیک و دور نشان می‌دهد و حضور آقای همتی نقطه عطفی در این میان است.

کرباسچی اظهار امیدواری کرد: انشالله آقای همتی به عنوان یک مدیر اقتصادی توانمند، بتواند قدمی برای حل معضلات کشور بردارد و به دور از ناامیدی‌ها و شرایط سختی که تبلیغ می‌شود و البته امید‌های واهی بعضی از متوهمین قدمی برای اصلاح شرایط اقتصادی کشور و به طبع آن شرایط اجتماعی و سیاسی داخلی و خارجی بردارد.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: حضور یکپارچه پای صندوق‌های رای و کمک به انتخاب ایشان به عنوان یک مدیر توانمند اقتصادی می‌تواند نقطه امیدی برای آینده ایران باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز