نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه باید تلاش کنیم مناظره‌ها مبتنی بر اخلاق و محل تلاقی نظرهای مختلف و مورد انتظار مردم باشد.

به گزارش مرور نیوز، سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز(سه‌شنبه) در بدو ورود به سازمان صدا و سیما به منظور شرکت در دومین مناظره انتخاباتی ، گفت: همه باید تلاش کنیم مناظره‌ها مبتنی بر اخلاق و محل تلاقی نظرهای مختلف و مورد انتظار مردم باشد.

وی بیان کرد: امیدوارم در این مناظره به برخی از موضوعاتی که در این ایام به آنها پرداخته نشده، بپردازیم. مسائلی مانند جمعیت روستایی یکی از موضوعات مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: ۲۵ درصد از جمعیت کشور در روستاها زندگی می کنند اما متأسفانه تاکنون حتی یک سوال هم در برنامه های صدا و سیما در این باره از ما مطرح نشده است و امیدوارم بتوانیم در این زمینه بحث ها و برنامه های خود را مطرح کنیم.

جلیلی اظهارداشت: همچنین درباره بحث جمعیت زنان در ایران که نیمی از جمعیت کشور ما را تشکیل می دهند باید گفتگو شود و لازم است نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برنامه های خود را درباره آنان ارائه دهند.

وی تأکید کرد: علاوه بر این بحث جوانان و ورزش هم جزو مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد.  امیدوارم در این جلسه واقعا به این موضوعات و پاسخ های معتبری که به این مسائل وجود دارد، پرداخته شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امیدوارم در یک محیط دوستانه و اخلاقی، همگی بتوانیم دیدگاه های خود را بیان کنیم و از نظراتمان دفاع کرده و مردم هم بتوانند به خوبی قضاوت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز