نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کسی که حاشیه پردازی می‌کند، معلوم است دستش خالی است.

به گزارش مرور نیوز، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بدو ورود به صداوسیما در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کسی که هدف اصلاح دارد نباید تخریب کند از این رو با هدف اصلاح پا به عرصه انتخابات گذاشته ام و اهل تخریب نیستم.

وی افزود: شعار ما دولت سلام است و ما به همه سلام می کنیم.انسان برای سلام گفتن افراد را انتخاب نمی کند، البته جواب سلام هم یک واجب دینی است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در پس این سلام یک والسلام به اختلافات، قوم و قبلیه گرایی‌ها، حزب گرایی ها قرار دارد.

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: سلام ما به ایرانی جدید است. ایرانی پُر از وحدت و محبت که همه اقوام و مذاهب، پیر و جوان و مرد و زن در آن نقش آفرین خواهند بود.

وی ادامه داد: همانطور که در مناظره اول دیدید تلاش من بر آن بود که برنامه‌های اصلاحی و رویکردهای دولت سلام را مطرح کنم و از خداوند می خواهم کمک کند تا این مناظره را نیز بر همین منوال ادامه بدهم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: دوستانی که کمی از خطوط خارج شدند و به جاده خاکی زدند به متن برگردند و دست از حاشیه سازی بردارند. کسی که حاشیه پردازی می کند معلوم است دستش خالی است، هرکس دستش پُر باشد آنقدر حرف برای گفتن دارد که فرصت به حاشیه رفتن را نخواهد داشت.

قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: زمان هم محدود است و اگر این وقت به حاشیه ها اختصاص داده شود ظلم به مردم است، بنابراین همت خواهیم کرد برنامه های خود درباره موضوع مناظره امروز در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی که مدت هاست دوستان روی این موضوعات کار کرده اند را ارائه کنیم.

وی افزود: حتی الامکان بر حسب زمانی که به من داده می شود این برنامه ها را تبیین خوام کرد و خواهم گفت اگر بخواهیم و همراهی جمعی و عمومی مردم را دشاته باشیم کارهای خوبی در همین شرایط سخت می توان انجام داد و اهداف محقق خواهد شد

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز