مجلس شورای اسلامی روز‌های یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسات علنی خواهد داشت.

به گزارش مرور نیوز، مجلس شورای اسلامی قرار است، هفته جاری گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مبنی بر تقاضای تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق‌ های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی را بررسی و به رأی بگذارد.

مجلس همچنین فردا (یکشنبه) بررسی طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی را ادامه دهد. بررسی این طرح از جلسات گذشته مجلس آغاز شده است.

طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول اعاده شده از شورای نگهبان؛ طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیر دولتی؛ طرح الحاق یک تبصره به قانون بیمه محصولات کشاورزی؛ لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر؛ طرح تشکیل سازمان پدافند غیر عامل؛ طرح تغییر ساعت رسمی کشور؛ طرح مدیریت تعارض منافع و لایحه تأسیس نهاد مستقل تنظیم گر بخش برق از جمله دستور جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری خواهد بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم روز (سه شنبه) برای پاسخ به سوال نمایندگان تبریز و اصفهان در صحن علنی حاضر خواهد شد.

تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران؛ تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه احداث پتروشیمی الوند و همچنین تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش و آموزش کشور از سال ۹۱ دیگر دستور جلسات علنی مجلس در این هفته خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز