سامانه مدیریت راهبردی فعالیت‌های عقیدتی سیاسی ارتش به‌منظور انسجام بانک اطلاعاتی فعالیت‌ها با حضور حجت‌الاسلام محمدحسنی رونمایی شد.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در مراسم رونمایی از سامانه مدیریت راهبردی فعالیت‌ های عقیدتی سیاسی ارتش، گفت: از الزامات مدیریت راهبردی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، داشتن بانک اطلاعاتی منسجم و پویا از فعالیت‌های عقیدتی سیاسی در تمامی حوزه‌های فرهنگی، آموزشی، سیاسی و … است که بتوانیم لحظه به لحظه در جریان آخرین اقدامات اداره‌های نیروهای چهارگانه ارتش و یگان‌های تابع قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه گزارش‌گیری منسجم و ارتش از فعالیت‌های سامانه عقیدتی سیاسی آجا نقش بسزایی در اشراف اطلاعاتی راهبردی این مجموعه در بهتر شدن روند کمی و کیفی اقدامات انجام شده دارد، اضافه کرد: با راه اندازی این سامانه قطعاً دغدغه‌های موجود نسبت به عدم ارائه فعالیت‌های انجام شده تسهیل خواهد شد و با بررسی نقاط قوت و ضعف فعالیت‌های انجام شده روند رو به رشد و منسجم‌تری دنبال خواهد شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تاکید بر اینکه به کارگیری سامانه جامع از اهم فعالیت‌های انجام شده در صرفه جویی در وقت خواهد بود افزود: در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش راهبرد اصلی، کیفیت امور انجام شده و راستی آزمایی در گزارش گیری فعالیت‌های انجام شده است که ادارات تابعه نیروهای چهارگانه ارتش و یگان‌های تابعه با یک‌وحدت رویه واضح و روشن به امورات محوله بپردازند.

وی خاطر نشان کرد: رسیدن به نتیجه مطلوب در جهت محقق شدن اهداف عالیه سازمان مقدس عقیدتی سیاسی ارتش امری مهم و ضروری است که با تلاش‌های شبانه روزی کارکنان خدوم این سازمان دور از انتظار نخواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز