فرمانده نیروی دریایی ارتش اعلام کرد: بزرگ‌ ترین بیمارستان تخصصی نیروی دریایی ارتش در ماه آینده در چابهار به بهره برداری می رسد.

به گزارش مرور نیوز، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز چهارشنبه با حضور در منطقه سوم نبوت نداجا مستقر در کنارک ضمن بازدید از روند پیشرفت بزرگ‌ترین بیمارستان ۶۴ تختخوابی خاتم الانبیای این نیرو در سواحل مکران، از افتتاح و بهره برداری این مرکز درمانی در ماه آینده در چابهار خبر داد.

دریادار خانزادی با اشاره به تجهزات و خدمات تخصصی موجود در این مرکز درمانی شامل دستگاه‌های سی تی اسکن، رادیولوژی، اکسیژن درمانی، اتاق‌های هایپرمال و همچنین بخش‌های مختلف داخلی، جراحی، دندانپزشکی، زنان و زایمان، اطفال، icu، ccu و اورژانس، گفت: افتتاح و بهره برداری از بزرگ‌ترین بیمارستان در سواحل مکران علاوه بر تسریع در امور درمانی مناطق کنارک، چابهار، پسابندر، گامی جدید در تحقق منویات فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر توسعه سواحل مکران است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: بیمارستان ۶۴ تختخوابی خاتم الانبیا نداجا در ۲ طبقه و در زمینی به وسعت ۱۱ هزار متر مربع احداث شده است و با توجه به فاصله حدود ۹۰۰ کیلومتری از مرکز استان سیستان و بلوچستان، خدمات درمانی مورد نیاز برای بیش از ۳۰۰هزار نفر از ساکنان شهرستان چابهار و کنارک و روستا‌های محروم همجوار آن را فراهم می‌کند.

بر اساس این گزارش، بیمارستان ۶۴ تخت خوابه تخصصی خاتم النبیا نیروی دریایی ارتش در ۵ بخش مراقبت از بیمار، خدمات درمانی، خدمات تشخیصی، خدمات ادارای و خدمات پشتیبانی آماده ارائه خدمت به مردم شریف مناطق جنوب و جنوب شرق کشور است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز