رئیس سازمان انرژی اتمی با صدور پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش مرور نیوز، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی با صدور پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت و تاکید کرد: خبرنگاران به پیشقراولان و طلایه داران مبارزه با هرگونه فساد و تباهی تبدیل شده‌اند.

متن این پیام به شرح زیر است:

برای اینجانب مایه افتخار و مباهات است که در واپسین روزهای ماه پر فضیلت ذیحجه، فرا رسیدن روز خبرنگار را به محضر یکایک اصحاب رسانه و تلاشگران و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی و روشنگری تبریک و شادباش عرض نمایم.

این کمترین بارها گفته ام و بار دگر می‌گویم که در این عصر و زمانه که ساختار و ساز و کار حیات آدمی بر پهنه این کره خاکی، دستخوش دگرگونی های عظیم و شگرف شده است. اصحاب قلم و اندیشه، خاصه خبرنگاران و روزنامه‌نگاران تیزبین و کاوشگر به پیشقراولان و طلایه داران مبارزه با هرگونه فساد و تباهی در صحنه زندگی جمعی آدمیان تبدیل شده اند.

بدون تردید، نظارت مستمر و دقیق بر اقدامات و تصمیمات اصحاب قدرت و مکنت و حسابرسی از کارنامه آنان در این دوران نوین، مرهون ایثارگری و فداکاری خبرنگارانی است که خود آرش های عصر جدیدند.

اگر بنابر روایات اساطیری سرزمین ما، آرش کمان در دست گرفت تا نگهبان و پاسدار حریم مقدّس مادر میهن باشد، امروز می توان گفت که همان تیر و کمان به قلم وقایع نگار روزنامه نگاران و خبرنگاران متعهّد و ایران دوست تبدیل شده است تا اقشار و طبقات مختلف اجتماع بویژه صاحبان مناصب و برخورداران از امکانات مادی و معنوی جامعه را به پاسخگویی و دفاع موجّه و مقبول از اعمال و کردار خویش، موظّف نماید.

اینجانب ضمن تقدیر از کوشش های بی امان و تلاش های خستگی ناپذیر شما عزیزان از درگاه یگانه هستی بخش مسألت می نمایم تا برکات خویش را بر همه مبارزان و مجاهدان راه استقلال و آزادی نازل فرماید و بر عمر و عزّت اعضای خانواده بزرگ و افتخار آفرین رسانه در سراسر ایران اسلامی بیفزاید. بمنّه و کرمه

روندگانِ طریقت ره بلا سپرند

رفیق عشق چه غم دارد از نشیب و فراز

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز