دبیر کل جنبش جهاد اسلامی گفت: کسانی که عامل بی ثباتی و ناامنی در منطقه هستند باید از منطقه خارج شوند و با پیروزی های اخیر، بی تردید تحولات ارزشمندی به نفع جبهه مقاومت به دست خواهد آمد.

به گزارش مرور نیوز، علی اکبر ولایتی دبیر کل جنبش جهاد اسلامی در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی و تبریک پیروزی های جبهه مقاومت گفت: مسیر مقاومت و مبارزه به پیشرفت های چشمگیر و غیر قابل توصیفی دست یافته و توانسته توفیقات و پیروزی های فراوانی را برای ملت مظلوم فلسطین و منطقه به دست آورد و اطمینان داریم این مسیر با عزت و افتخار ادامه خواهد یافت. 

وی افزود: کسانی که عامل بی ثباتی و ناامنی در منطقه هستند باید از منطقه خارج شوند و با پیروزی های اخیر، بی تردید تحولات ارزشمندی به نفع جبهه مقاومت به دست خواهد آمد. 

ایران همواره در کنار جبهه مقاومت و آرمان های فلسطین قرار دارد

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی هم با ابراز خرسندی از این دیدار و تبریک انتخاب آیت الله رئیسی گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار جبهه مقاومت و آرمان های فلسطین قرار دارد و باید تصریح کرد که امروز محور مقاومت و از جمله جنبش جهاد اسلامی قوی تر و مقتدرتر از گذشته توانسته اقتدار خود را نشان دهد. 

زیاد النخاله از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از آرمان های مردم فلسطین قدردانی کرد و افزود: جنبش جهاد اسلامی و ملت مظلوم فلسطین و غزه با جنگ شجاعانه توانستند اسرائیل را به ذلت بکشانند و آن را در هم  بشکنند و باید از راهی که شهیدانی همچون حاج قاسم سلیمانی ترسیم کردند قدرانی و از آن حراست کرد. 

وی تصریح کرد: این شهیدان و مجاهدان جبهه مقاومت در مسیری گام بر می دارند که امام خمینی(ره) با سه محوریت آمریکا شیطان بزرگ است، اسرائیل غده سرطانی است و قدس محور وحدت اسلام است که باید آزاد شود ترسیم فرمودند و باید در این چارچوب پیش رویم و پایبند باشیم و باید تا پیروزی به آن ادامه داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز