روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی کسب مدالهای رنگارنگ المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به ورزشکاران مدال آور ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش مرور نیوز، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی موفقیت ورزشکاران کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران در کسب ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۲ مدال برنز در مسابقات المپیک توکیو و اهتزاز پرچم پرافتخار کشورمان در این میدان جهانی پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

افتخار آفرینی غرور انگیز و عزت بخش فرزندان برومند ملت ایران و کسب مدال‌های رنگارنگ در  المپیک ۲۰۲۰ توکیو توسط جواد فروغی، محمدرضا گرایی، سجاد گنج زاده، حسن یزدانی، علی داوودی، محمدهادی ساروی  و امیرحسین زارع در رشته‌های تیر اندازی، کشتی، کاراته و وزنه برداری که موجب شادکامی هموطنان و به اهتزاز درآمدن پرچم پرافتخار ایران در این آوردگاه جهانی گردید، را به این دلاورمردان با اخلاق و خانواده‌های محترم آنان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

بدون شک افتخار آفرینی در مسابقات المپیک به عنوان  عرصه حضور برترین‌های ورزش دنیا و به نمایش گذاشتن منش پهلوانی در کنار اصول حرفه‌ای، ثمره ایمان قلبی و باور "توانستن" و ماه‌ها و سال‌ها تلاش مستمر و پیگیر ورزشکاران و مربیان و همراهی خانواده‌های صبور آنان بوده، که در میدان المپیک به منصه ظهور رسیده است.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با قدردانی از تلاش‌های ارزنده سایر اعزای کاروان ورزشی کشورمان در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو، افتخار آفرینی‌های روز افزون فرزندان ملت ایران در آوردگاه‌های بین المللی و اعتلای هرچه بیشتر نام ایران اسلامی را از پیشگاه حق تعالی آرزو می‌کند.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز