امیر حاجیلو گفت: تخت‌های نقاهتگاهی و بیمارستان‌های صحرایی ارتش تا ۲ هزار تخت برای کمک به مدیریت درمان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به کار گرفته شده است.

به گزارش مرور نیوز، امیر حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش با اشاره به شیوع پیک پنجم کرونا ، اظهار داشت: ارتش در استان‌های بحرانی در شیوع کرونا دوباره ورود کرده و بنا به دستور فرمانده کل قوا، تمام امکانات درمانی ارتش از جمله کادر درمان، بیمارستان‌های منطقه‌ای تبریز، ارومیه در آماده‌باش علیه ویروس کرونا قرار دارد و همچنین تخت‌های نقاهتگاهی و بیمارستان‌های صحرایی ارتش تا ۲ هزار تخت برای کمک به مدیریت درمان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به کار گرفته شده است.

وی افزود: ارتش تمام امکانات خود را برای واکسیناسیون عمومی مردم در شهر‌های مختلف در اختیار وزارت بهداشت و طرح‌های بهداشتی و درمانی کشور قرار می‌دهد تا روند واکسیناسیون سرعت بیشتری بگیرد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: ما پیش از این نیز در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده از شیوع کرونا در قالب رزمایش مواسات و همدلی، کمک‌های مومنانه را جمع آوری و توزیع کرده‌ایم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز