فرمانده نیروی زمینی ارتش در پیامی انتصاب امیر دریادار دوم شهرام ایرانی فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش مرور نیوز، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در پیامی انتصاب امیر دریادار دوم شهرام ایرانی فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

‌متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

‌برادر ارجمند امیر دریادار شهرام ایرانی

بزرگترین سرمایه یک فرمانده در ارتش جمهوری اسلامی ایران، حسن اعتماد مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله‌العالی) به کارآمدی، شایستگی و توانمندی آن فرمانده است و این اعتماد در سپردن نیروی دریایی راهبردی ارتش انقلابی ایران اسلامی به دست توانمند جنابعالی، بی شک نشان از لیاقت و سابقه درخشان شما در سربازی و پاسداشت ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی ایران دارد.

اینجانب به نیابت از تمام همرزمانم در نیروی زمینی ارتش، انتصاب جنابعالی به سمت فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون شما را در حراست از عزت، شرف و سربلندی ایران اسلامی، تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و اجرای منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) از درگاه خدای متعال خواستارم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز