معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: بیش از یک سال است که مجلس یازدهم کار خود را آغاز کرده است و ما باید بدانیم که دولت گذشته چه تعاملاتی با مجلس داشته و چه برنامه‌هایی در گذشته وجود داشت که ما باید آن را پیگیری کنیم.

به گزارش مرور نیوز، سید محمد حسینی ، معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار با حسینعلی امیری، معاون پارلمانی دولت دوازدهم گفت: از صبح شنبه ۳۰ مرداد کارم را در معاونت پارلمانی آغاز کردم و بحث بررسی صلاحیت وزرا در مجلس مطرح بود که فرصت نشد در خدمت آقای امیری حاضر شوم.

حسینی افزود: بیش از یک سال است که مجلس یازدهم کار خود را آغاز کرده است و ما باید بدانیم که دولت گذشته چه تعاملاتی با مجلس داشته و چه برنامه‌هایی در گذشته وجود داشت که ما باید آن را پیگیری کنیم.

حسینی افزود: مجلس در مسائل مختلف با دولت در ارتباط است که نمونه آن رای اعتماد به وزرا است؛ در این دوره دیدیم وزرا با درصد بالایی از رای توانستند کار خود را آغاز کنند.

او همچنین گفت: رئیس جمهور در صحبت‌های خود اشاره کردند که برای انتخاب وزرا از چند مرجع استعلام گرفتیم و اگر در آینده هم مشکلی ایجاد شود با آن‌ها برخورد می‌کنیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: امیدواریم هر سه قوه با هم به خوبی کار کنند؛ معاونت پارلمانی رئیس جمهور و معاونت‌های پارلمانی وزارتخانه‌ها نقش موثری در این رابطه دارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز