سرتیپ امیر حاتمی در حوزه بین الملل با اعتقاد بر لزوم مبارزه با دشمن، با بیش از 42 کشور رابطه خوب داریم و پهپادهای ما در بسیاری از کشورها مورد استقبال و استفاده هستند.

به گزارش مرور نیوز، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز(یکشنبه) در آیین تکریم و معارفه وزرای سابق و جدید این وزارتخانه اظهار داشت: در حوزه رزم زمینی بیش از 300 کار جدید انجام شد و در حوزه رزم هوایی کارهای بزرگی انجام شد و در حوزه پدافند هوایی نیز امروز دستمان پر است.

وی افزود: در حوزه الکترونیک در رادار و جنگال و میکروالکترونیک و ارتباط وضع خوبی داریم و در حوزه دریایی، سطحی و زیرسطحی و تجهیز شناورهای تندرو اتفاقات مبارکی رخ داد و در حوزه هوایی دوره حیات این حوزه در موضوع پهپادها و بالگردها و تسلیح و تجهیز آنها بود و در موضوعات نوین سازمان سپند کارهای بزرگی انجام داد و در مورد مبارزه با کرونا کارهای موثری شکل گرفت.

وی با بیان اینکه در سال 99 تقریبا دوبرابر سال 98 صادرات انجام شد، گفت: در خدمت به کارکنان نیروهای مسلح اتفاقات مبارکی افتاد و امروز یکی از سالم ترین سازمان ها را در وزارت دفاع داریم و صورتهای مالی ما از شفافیت بالایی برخورد است و در حوزه بین الملل با اعتقاد بر لزوم مبارزه با دشمن، با بیش از 42 کشور رابطه خوب داریم و پهپادهای ما در بسیاری از کشورها مورد استقبال و استفاده هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز