معاون هماهنگ کننده ارتش با تاکید بر اینکه رسانه‌ها، قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را به بیگانگان منعکس می کنند، گفت: اصحاب رسانه سربازان خط مقدم جنگ نرم هستند.

به گزارش مرورنیوز، امیر دریادار حبیب الله سیاری ، روز دوشنبه در نشست تخصصی مسئولان فرهنگی و روابط عمومی ستاد ارتش با اصحاب رسانه با بیان اینکه آنچه داریم به برکت شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی است و با حفظ این ارزش‌ها تمامیت ارضی و اقتدار ما حفظ می شود، گفت: دنیای امروز دنیای انفجار اطلاعات و فناوری است و رسانه ها در هر کشوری از مولفه های قدرت آن کشور محسوب می‌شوند.

وی افزود: امروز در بحث جنگ نرم ، تسلط بر ذهن‌ها مطرح است و اولین مولفه در تسلط بر ذهن‌ها، رسانه ها هستند. لذا کسانی که از امکانات بیشتری برخوردارند با تکیه بر رسانه افکار خود را گسترش می‌دهند چراکه رسانه ابزار و مولفه جنگ نرم است.

معاون هماهنگ کننده ارتش خطاب به اصحاب رسانه تاکید کرد: شما سرباز خط مقدم مقابله با جنگ نرم دشمن و یکی از مولفه های قدرت هستید.

دریادار سیاری ادامه داد: اثرگذاری رسانه در ایجاد انسجام، وحدت، همدلی، خدمت رسانی  و قدرت بازدارندگی بسیار مهم است چرا که اگر نتوانیم این اثر بازدارندگی را منتقل کنیم کاری از پیش نرفته است.

وی با اشاره به فعالیت‌های مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه مردم‌یاری و خدمت رسانی به هموطنان در بحران‌های پیش رو گفت: ارتش در تمام موقعیت‌های حساس و بحرانی از جنگ تا زلزله، سیل و بیماری به شعار «ارتش فدای ملت» عمل کرده است که بخشی از این فعالیت‌ها و خدمت رسانی‌ها از طریق رسانه ها منعکس می‌شود.

 در این نشست صمیمانه و تخصصی روابط عمومی ستاد ارتش با اصحاب رسانه که با حضور امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش و حجت الاسلام والمسلمین احمد دهدار ، رییس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش صبح امروز در محل سالن مشکات اداره عقیدتی سیاسی این ستاد برگزار شد؛ تعدادی خبرنگاران و نمایندگان اصحاب رسانه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای هم افزایی و ارتقای سطح فعالیت‌های رسانه ای ستاد ارتش پرداختند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز