معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه با اشاره به در اختیار قرار دادن تمام ظرفیت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سپاه در خدمت بیماران کرونایی، از لغو جراحی‌های غیراورژانسی در بیمارستان‌های سپاه در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه ، سردار احمد عبداللهی با اشاره به وضعیت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سپاه ، گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر حضور کامل نیروهای مسلح در عرصه خدمات‌رسانی به مردم در شرایط کرونا و دستور فرمانده کل سپاه جهت تحقق تأکیدات فرمانده معظم کل قوا، سپاه جدی‌تر از گذشته و تمام‌قد وارد میدان خدمات‌رسانی به مردم به‌ویژه بیماران کرونایی شده است.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه با اشاره به آهنگ خوب اجرای طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سطح کشور، تصریح کرد: نیروهای بسیج و سپاه در حال اجرای این طرح مهم در راستای مهار بیماری کرونا هستند.

عبداللهی از لغو عمل‌های جراحی غیر اورژانسی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سپاه در سراسر کشور خبر داد و اضافه کرد: مراکز درمانی سپاه به طور کامل در خدمت بیماران کرونایی قرار دارند.

وی با اشاره به خروج برخی استان‌ها از مرز قرمز کرونایی، تصریح کرد: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و همچنین افزایش دامنه واکسیناسیون عمومی، شاهد بهبود شرایط باشیم.

روند اجرای مرحله دوم تست بالینی واکسن نورا

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه از روند اجرای مرحله دوم تست بالینی واکسن نورا خبر داد و اظهار داشت: ان شاالله با گذر از مرحله فاز دوم و سوم، این واکسن را به شکل عمومی در اختیار مردم قرار خواهیم داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز