جلسه علنی مجلس شورای اسلامی از دقایقی پیش آغاز شد.

به گزارش مرورنیوز، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی به ریاست « محمدباقر قالیباف » با حضور ۲۰۲ نماینده از دقایقی پیش آغاز شد .

ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی، طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار و  طرح ساماندهی صنعت خودرو در دستور کار امروز مجلس است.

همچنین گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در مورد طرح استفساریه بند (ز) تبصره قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر، طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار و لایحه اصلاح ماده۸  قانون بیمه اجباری خسارات واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر نمایندگان، بررسی تقاضای استعفای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مشهد مقدس و کلات نادری در اجرای ماده آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور نیز در دستور کار امروز قرار دارد.

بررسی گزارش کمیسیون عمران در مورد زلزله سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد و گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد موارد اعلامی نقض، اجرای ناقص و استنکاف از اجرای اصل ۱۳۴ قانون اساسی و قوانین متعدد در موضوع عدم تصویب تمام یا بخشی از مقررات و آیین نامه های اجرائی قوانین از دیگر دستورات اعلام شده از سوی هیات رییسه مجلس برای جلسه روز یکشنبه مجلس است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز