سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی ومحیط زیست مجلس، گفت: کارگروه مشترکی بین وزارت جهاد کشاورزی و کمیسیون کشاورزی در راستای تعامل در تدوین احکام برنامه هفتم توسعه تشکیل می‌شود.

به گزارش مرورنیوز، « احد آزادی ‌خواه » عصر یکشنبه در تشریح نشست امروز کمیسیون با حضور وزیر جهاد کشاورزی ، افزود: در این نشست وزیر جهاد کشاورزی برنامه‌های خود را در خصوص کشاورزی قراردادی، تامین جوجه یک روزه، واردات تخم مرغ نطفه دار و تامین کالاهای اساسی مانند گندم و ذرت ارائه کرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ساداتی نژاد توضیحاتی را در خصوص کشاورزی قراردادی و توسعه کمی کشت محصولات اساسی کشاورزی مطرح کرد، ادامه داد: مقرر شد هر دو هفته یک بار وزیر جهاد کشاورزی در کمیسیون حاضر و موضوعات مرتبط را در تعامل با اعضای کمیسیون کشاورزی پیگیری کند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی ومحیط زیست مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی طی هفته جاری اولین قرارداد کشاورزی قراردادی را منعقد کرده که این شروع، اقدامی بسیار ارزشمند است و کمیسیون نیز با آن موافق است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام ارائه برنامه هفتم توسعه به مجلس مقرر شد کارگروه مشترکی بین وزارت جهاد کشاورزی و کمیسیون کشاورزی مجلس تشکیل و احکام این برنامه در حوزه اختیارات وزارت جهاد کشاورزی در تعامل با نمایندگان عضو این کمیسیون تدوین شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز