نماینده مردم سبزوار در مجلس با تأکید بر تعیین تکلیف مسئله کمیت و کیفیت خودرو گفت: زمینه رقابت تولیدکنندگان داخلی و رسیدن آنها به استانداردهای جهانی باید فراهم شود.

به گزارش مرورنیوز، بهروز محبی نجم آبادی در جلسه علنی امروز (چهار‌شنبه 24 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: مجلس امروز بر اساس اصل دوم قانون اساسی در جهت حراست و کرامت و ارزش والای انسانی و قسط و عدل و بر اساس اصل سوم مبنی بر ایجاد محیطی مساعد برای رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه  و نظام اداری صحیح و حذف تشکیلات غیرضرور و برطرف ساختن هر نوع محرومیت در زمینه کار، اقدام تاریخی انجام داد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی افزود: اقدام امروز کاملاً دانش محور و مبتنی بر تجربه جهانی و بر اساس شایستگی و آزمون طراحی شد، امیدوارم خروجی این تصمیم با اصلاحات در مواد و تبصره‌ها منجر به اشتغال مفید و عادلانه و نتایج مثبت برای عموم مردم عزیز باشد و نگرانی که بعضی از عزیزان شاغل دارند، مرتفع گردد.

وی خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: درخواست دارم به بیماری قارچ سیاه و تهیه دارو و درمان آن توجه خاص شود و در اولویت قرار گیرد. همچنین از زحمات دولت در حل مسائل کشور به ویژه واکسیناسیون تشکر می‌کنم.

محبی نجم آبادی یادآور شد: در موضوع کیفیت و کمیت مسئله خودرو باید در این مجلس تکلیف مشخص شود و زمینه به نوعی فراهم شود تا تولیدکنندگان داخلی بتوانند از نظر بها و کیفیت با سرعت خود را به استاندارد جهانی نزدیک کنند زیرا این شرایط و تلفات ناشی از آن قابل تحمل نیست.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه اظهار کرد: یکی از مسائل گریبانگیر اقتصاد و امنیت در حوزه رمزارزها است، تلاش برای انتقال اطلاعات و اسناد هویتی از طریق ثبت‌نام در برخی سایت‌ها در خارج از کشور توسط برخی از NGOهای معلوم‌الحال که واسطه شدند و ارسال تصاویر مدارک هویتی برای آنها نگران‌کننده است لذا نهادهای امنیتی و قضایی به این موضوع ورود کنند و از سوء استفاده از بخش‌های امنیتی و قضایی جلوگیری کنند.

وی  در پایان یادآور شد: پاداش پایان خدمت فرهنگیان که در سال 99 بازنشسته شدند برخلاف عرف هر ساله پرداخت نشده لذا امیدوارم اقدام مقتضی انجام شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز