دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در اجرای دستور امروز وزیر کشور، با حضور بر بالین نوجوان فداکار ایذه ای در بیمارستان امام کاظم علیه السلام اصفهان، ضمن عیادت، شرایط درمانی این نوجوان فداکار را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از وزارت کشور، در پی ابلاغ تلفنی وزیر کشور ، دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان با حضور در بیمارستان امام موسی کاظم (ع) اصفهان بر بالین این نوجوان فداکار حاضر شد و ضمن عیادت از این نوجوان قهرمان ایذه ای با تحسین و قدردانی از این نوجوان فداکار گفت: علی لندی ، جوانمردی اش را در عمل  نشان داد.

وی با اشاره به اینکه کادر درمان بیمارستان برای بهبود این بیمار تمام تلاش خود را به کار گرفته اند از مردم در خواست کرد برای شفای این قهرمان دعا کنند.

در جریان این عیادت، دکتر فریدون عابدینی متخصص جراحی عمومی و مسئول فنی بیمارستان امام موسی کاظم هم درباره وضعیت کنونی بیمار گفت: این نوجوان قهرمان دچار سوختگی نسبتا عمیق شده و تمام همکاران در بخش آی سی یو برای بهبود بیمار تلاش می‌کنند. 

وی با اشاره به درصد بالای سوختگی بیمار افزود:امیدواریم درمان جواب دهد و شاهد بهبود حال بیمار باشیم.

علی لندی نوجوان اهل شهرستان ایذه، شامگاه ۱۸ شهریور، پس از وقوع آتش‌سوزی در خانه همسایه به‌دل آتش می‌زند تا ناجی دو هموطن از میان شعله‌های آتش شود.

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور امروز در تماس با استاندار اصفهان به وی مأموریت داد تا با حضور مستقیم در بیمارستان، وضعیت درمانی نوجوان فداکار ایذه‌ای را پیگیری و نتیجه را گزارش کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز