وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر صیانت و پاسداری از نسل جوان کشور و آشناسازی آنان با ارزش‌های انقلاب و به ویژه دفاع مقدس، گفت: نباید اجازه داد نقشه‌های شوم و توطئه‌های دشمنان نسبت به آینده سازان کشور به نتیجه برسد.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی در دیدار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی معاون‌ فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اهمیت موضوع فرهنگ در رشد و تعالی جامعه اسلامی گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری  (مدظله العالی) بارها تاکید فرموده‌اند «مسائل فرهنگی از اساسی‌ترین مسائل کشور است» و بر این اساس دشمنان انقلاب اسلامی درصدد هستند با تغییر در سبک زندگی اسلامی - ایرانی مسیر زندگی اجتماعی مردم عزیز کشورمان را تغییر داده و با کمرنگ کردن ارزش‌های دینی و انقلابی، جامعه اسلامی را به انحطاط بکشانند.

 وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: دشمنان در عرصه جنگ نرم درصدد تغییر در باورها و اعتقادات و تضعیف اراده‌ها و انگیزه‌های والای ملت بزرگ ایران اسلامی هستند اما با اطمینان عرض خواهم کرد که به مدد الطاف الهی و همت والای ملت بصیر و آگاه‌مان، تلاش‌های مذبوحانه دشمن به نتیجه نرسیده و هرگز نخواهد رسید.

سرتیپ آشتیانی با گسترده و پیچیده‌ خواندن هجمه‌های عظیم فرهنگی علیه کانون خانواده و به ویژه نسل جوان کشورمان خاطرنشان کرد: در هیاهوی این جنگ نرم و نفس‌گیر با دشمن، صیانت و پاسداری از نسل جوان کشور و آشناسازی آنان با ارزش‌های انقلاب و به ویژه دفاع مقدس در اولویت است و نباید اجازه داد نقشه‌های شوم و توطئه های دشمنان نسبت به آینده سازان کشور به نتیجه برسد.

وی با بیان اینکه وزارت دفاع با دارا بودن ساز و کارها و زیرساخت‌های لازم آمادگی کاملی برای مقابله با جنگ نرم و هجمه فرهنگی دشمنان دارد، یادآور شد: از هیچ تلاش و کوششی در جهت تقویت و حمایت از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی فروگذار نخواهیم کرد.

سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح نیز در این دیدار با تبریک انتصاب سرتیپ آشتیانی در مسوولیت خطیر و راهبردی وزارت دفاع گفت: بر این باوریم که وزارت دفاع به عنوان یک سرمایه عظیم ملی نقش تعیین کننده‌ای در اقتدار و عزت کشور و به خصوص نیروهای مسلح مقتدر و سرافراز ایران اسلامی دارد.

وی افزود: امروز طراحی، ساخت و تولید پیشرفته‌ترین تسلیحات و تجهیزات دفاعی توسط متخصصین متعهد وزارت دفاع موجبات اقتدار کشور را در عرصه‌های داخلی و بین المللی فراهم ساخته است.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان این که وزارت دفاع با دارا بودن کارکنان مومن، انقلابی، متخصص و دانشمند می‌تواند گام‌های بلندی را در ارتقا قدرت دفاعی کشور عزیزمان بر دارد، خاطرنشان کرد: وجود این نیروهای گرانسنگ از برکات انقلاب اسلامی و اندیشه‌های تابناک و راهبردی امامین انقلاب است که روح خودباوری، خود اتکائی و «ما می‌توانیم» را در کالبد ملت بزرگ ایران دمید.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز