وزیر کشور در پیامی با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس نوشت: دفاع مقدس البته صرفاً صحنه نبرد و رزم مسلحانه علیه جبهه متحد استکبار نبود بلکه عرصه تجلی ایستادگی و دلدادگی یک ملت بزرگ و تبلور ایمان و معنویت و غلبه حق بر باطل بود.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، در پیام احمد وحیدی به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده است: تاریخ غرورآفرین انقلاب اسلامی که به فضل و توفیق الهی و با امید و مجاهدت و پشتکار مردم هوشیار و استقلال طلب و آزادیخواه میهن اسلامی به ثمر رسید، مملو از افتخاراتی است که دفاع مقدس تابلوی تمام عیار آن است.

وزیر کشور افزود: دفاع مقدس البته صرفاً صحنه نبرد و رزم مسلحانه علیه جبهه متحد استکبار نبود بلکه عرصه تجلی ایستادگی و دلدادگی یک ملت بزرگ و تبلور ایمان و معنویت و غلبه حق بر باطل بود.

وحیدی یادآور شد: فرهنگ تمدن‌ساز دفاع مقدس که عرصه حضور همه مردم رشید و شریف و از هر قومیت و مذهب بود ثابت کرد که با اراده، عزم و ایمان و باور به حقانیت وعده‌های استوار و خلل‌ناپذیر الهی و اعتماد وثیق و مؤمنانه به دوراندیشی و بصیرت معنوی رهبری شجاع  نظام در عرصه‌های سرنوشت‌ساز می‌توان با کمترین امکانات، دشمن مجهز به پیشرفته‌ترین تسلیحات و زرادخانه‌ها و امکانات را خوار و ذلیل و نظام اهریمنی سلطه را با شور و معنویت جوانان آزادیخواه و مشتاق به مقاومت و پایداری تحقیر کرد.

وی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس و ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌های مردم عزیز و جوانان پر شور و شعف که خاضعانه جان در طبق اخلاص نهاده و در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب و صیانت از مرزهای کشور لحظه‌ای درنگ نکردند به نیکی هویدا کرد.

وزیر کشور عنوان کرد: تنها راه مقابله با هجمه‌ها و فشارهای دشمنان و معاندان در عرصه‌های مختلف منجمله تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی ایستادگی و مقاومت و اتکاء به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های فراوان و معتنابه کشور، مردم و جوانان عزیز است.

وحیدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به محضر حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی معزز کل قوا، عزت آفرینان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان و بویژه همکاران عزیز ایثارگر در خانواده بزرگ وزارت کشور اعم از ستاد، سازمان‌های وابسته، استانداری‌ها، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، دهیاری‌ها و شهرداری‌ها تبریک و تهنیت عرض کرده، یاد امام شهدا که غایت آرزوی آن قائد عظیم ماوا گرفتن ابدی در کنار یاران شهیدش بود و همچنین سردار دل‌ها، یادگار بی‌آلایش و صادق دوران طلایی و ماندگار دفاع مقدس شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز