فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر اینکه بدون شک هشت سال دفاع مقدس استمرار مکتب عاشورا بود و آسایش و امنیت امروز مرهون رشادت شهدا و رزمندگان است، گفت: فرزندان این مرز و بوم با الهام از واقعه کربلا در مقابل دشمنان زورگو و مستبد جانانه ایستادگی کردند.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در مراسم بهره برداری از طرح گاز رسانی ایستگاه رادار شهید توحیدی بیله سوار گرمی،‍ ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام اربعین حسینی گفت: آسایش و امنیت امروز کشور مرهون رشادت شهدای والامقام و به برکت ایستادگی و همت آزادگان سرافراز، جانبازان و ایثارگران، ایران اسلامی در اوج اقتدار و پیشرفت است.

وی افزود: دوران دفاع مقدس مصیبت ها و هزینه های بسیار سنگین مادی و معنوی را برملت و کشور وارد کرد، اما فرصت بسیار بزرگ و به تعبیرمقام معظم رهبری یک گنجینه عظیم بود که زمینه‍ساز رشد ملی ما در ابعاد گوناگون شد.

سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه بدون شک هشت سال دفاع مقدس استمرار مکتب عاشورا بود گفت: فرزندان این مرز و بوم با الهام از واقعه کربلا در مقابل دشمنان زورگو و مستبد جانانه ایستادگی کرده و جان ومال خودرا نثار دین و باورشان کردند و البته در سایه چنین تقدسی بود که دفاع مقدس ماندگار شد و بعد از گذشت سال ها همچنان در روح و کالبد مردم به ویژه  نسل جوان جاری و ساری است.

فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش تصریح کرد: ملت رشید ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی به تمام قدرت های شرق و غرب نشان داد که این پرورش یافتگان مکتب حضرت سیدالشهدا بودند که با انسجام واتحاد خویش پاسخی کوبنده به زیاده خواهی های دشمنان این مرزوبوم دادند و سندی افتخارآمیز از غیرت و پایداری را به یادگار گذاشتند.

سرتیپ صباحی فرد بابیان اینکه ملت های مظلوم و مستضعفان دنیا، جمهوری اسلامی ایران را پشتوانه خود می دانند خاطرنشان کرد: تکیه گاه مقاومت منطقه ایران اسلامی است و نحوه نقش آفرینی ایران در معادلات و سیاست های جهانی با سرنوشت ملل مظلوم و مسلمان گره خورده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز