سید محمدحسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور به درخواست وزارت آموزش و پرورش در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان دخترانه «فرزانگان یک» به صورت مجازی حضور یافت.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از روابط عمومی معاونت امور مجلس رئیس‌جمهوری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در این مراسم ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید گفت: دانش آموزان عزیز امیدهای آینده ما هستند و با همت بالا و سخت کوشی‌ای که دارند و تلاش فراوانی در علم آموزی انجام می دهند افراد موثری در آینده برای جامعه خواهند بود. 

سیدمحمد حسینی در ادامه با اشاره به اهمیت دوران تحصیل و کسب دانش در این دوران، خطاب به دانش‌آموزان گفت: والدین و اقوام شما در گذشته تلاش بسیاری کردند که این کشور از قید ظلم، ستم، استبداد و دیکتاتوری آزاد شود و ملت ایران یک ملت با عزت و عظمت باشد، امروز هم شما با تحصیل و علم آموزی باید برای سربلندی کشور تلاش کنید. 

وی در ادامه با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: ۳۶ هزار نفر از شهدا از دانش آموزان بودند و در کنار تحصیل خودشان داوطلبانه وارد جنگ شدند و برای سربلندی کشور از جان خودشان مایه گذاشتند آنها در جهاد نظامی پیروز شدند و شما هم باید در جهاد علمی تلاش کنید تا آینده بهتری را برای کشور رقم بزنید. 

گفتنی است، معاون پارلمانی رئیس جمهور در بخش پایانی سخنان خود زنگ مهر ایثار و مقاومت را به صورت نمادین به صدا درآورد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز