مجتمع مسکونی ۸۰ واحدی بلوک ۱۰۵ شهرک شهید بهشتی در ۱۰ طبقه با حضور فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش مرورنیوز، این مجتمع مسکونی که روز پنجشنبه با حضور امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در شهرک شهید بهشتی نیروی پدافند به بهره برداری رسید، دارای  زیر بنایی به مساحت ۷۷۷۰ مترمربع است که در ۱۰ طبقه و ۸۰  واحد ساخته شده است.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در حاشیه این مراسم گفت: در چند سال اخیر نیروی پدافند هوایی تلاش کرده که بتواند امکاناتی رفاهی را برای خانواده‌های این نیرو فراهم کند.

وی یادآور شد: معتقدیم یکی از مولفه‌های تاثیرگذار توان رزم بحث رسیدگی به معیشت خانواده‌های این جان برکفان است تا دیگر دغدغه آنرا نداشته باشند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی گفت: در اکثر نقاط کشور هم که پدافند هوایی در آنجا حضور دارد گام‌های مثبتی برای رفاهیات خانواده‌های پرسنل پدافند برداشته شده و این اعتقاد را داریم باید شرایطی را ایجاد کرد که خانواده‌های آنها کمترین دغدغه را داشته باشند تا همسران شان بتوانند مسئولیت و ماموریت خطیر و سنگینی  را که در بحث پدافند دارند با خیال راحت انجام دهند.

وی گفت: این مجتمع مسکونی ۸۰ واحدی را توانستیم با بهترین امکانات و با بهترین مصالحی که در ایران وجود داشته بسازیم و تحویل خانواده های پرسنل بدهیم. در تهران یکی از بزرگترین دغدغه‌ها بحث مسکن است بنابراین نیروی پدافند این کار را  شروع کرده و توانسته ایم در یکسال گذشته در تهران  ۱۲۵ واحد را افتتاح کنیم.

وی یادآور شد: در شهرهای دیگر هم که نیروی پدافند در آنجا حضور دارد پروژه های ساختمان سازی داشته‌ایم. الان در شهر زاهدان هیچ مستاجری نداریم.

صباحی فرد گفت: هر پادگانی و هر یگانی را که در سطح نیروی پدافند هوایی مشاهده کنید در آنجا آثار بازسازی ها، نوسازی‌ها و ساخت و سازها که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است انجام شده است. تلاش ما این است بتوانیم امکانات رفاهی نیروها را فراهم کنیم و برای این کار هم از دورترین نقاطی که پدافند در آنجا حضور دارد شروع کردیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی در ادامه درباره آمادگی نیروی پدافند هوایی کشور گفت: در حال حاضر قدرت مطلق منطقه‌ای در بحث پدافند هوایی هستیم. دشمنانی که ما را رصد می‌کنند این را به خوبی می‌دانند که نیروی پدافند هوایی از بهترین تجهیزات که همه بومی هستند استفاده می‌کند و ما در لبه فناوری روز دنیا در بحث سخت تجهیزات هستیم. 

وی تاکید کرد:  هم در منطقه حرف اول را می‌زنیم و هم در دنیا حرف برای گفتن داریم. مشکلی برای ساخت تجهیزات داخلی نداریم و هیچ گلوگاهی وجود ندارد چرا که ساخت تجهیزات همه توسط عزیزان در سطح کشور در دانشگاه‌ها، وزارت دفاع و نیروی پدافند هوایی در حال انجام است و در چند روز آینده هم در سازمان جهاد خودکفایی این نیرو پروژه‌هایی را افتتاح خواهیم کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز