معاون پارلمانی رییس جمهوری، دولت را برای حمایت از تولید و رفع مشکلات اشتغال و کاهش بیکاری مصمم عنوان کرد.

به گزارش مرورنیوز، سید محمد حسینی ​روز شنبه در سفر به قزوین در حاشیه بازدید از کارخانه ساخت کپسول‌های «سی ان جی کوشا»  با اشاره به نامگذاری امسال گفت: این بازرسی‌ها و بازدیدها برای تحقق بخشیدن به شعار سال یعنی  «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» است در واقع شناسایی مشکلات و حمایت لازم از عرصه تولید کشور است.

معاون پارلمانی رییس‌جمهوری با بیان اینکه خوشبختانه وزارت دفاع بعد از دوران دفاع مقدس و در این ۳۳ سال کار بسیار بزرگی انجام داده است، گفت: در بسیاری از زمینه‌ها به خودکفایی رسیده ایم و حتی در برخی حوزه‌ها می‌توانیم صادرات داشته باشیم.

حسینی تاکید کرد: دولت مصمم به حمایت از تولید و رفع مشکلات اشتغال‌زایی و کاهش بیکاری است تا نیاز کشور تامین شود.  به همین دلیل از نزدیک به اینجا آمده‌ایم تا مشکلات را دقیق اعلام کنند و ما هم مطالب را در دولت انعکاس ‌دهیم.

وی، درباره اقدامات دولت برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی گفت: برخی مراکز تولیدی به دلایل مختلف در سال‌های اخیر تعطیل شد یا با ظرفیت کمی کار می‌کرد.  زمانی که سید ابراهیم رییسی در قوه قضاییه بود این حرکت را آغاز و در احیا و راه‌اندازی مجدد این دسته از واحدهای تولیدی کمک کرد. اکنون در قوه مجریه دستشان بیشتر باز است و امکانات بیشتری برای رفع این مشکلات وجود دارد.

معاون پارلمانی رییس‌جمهوری اضافه کرد: علاوه بر دولت، ظرفیت نهادهای انقلابی چون ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان، سپاه و ارتش همه در خدمت نظام و کنار هم هستند و کارهای بزرگی انجام خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز