رییس جمهوری در حکم استاندار جدید لرستان بر مجاهدت برای توسعه و نوسازی زیرساخت‌ها، پشتیبانی و مانع زدایی از امر تولید و اهتمام خاص نسبت به کاهش آمار بیکاران و مهاجرت از استان تاکید کرد.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید ابراهیم رییسی در حکم انتصاب فرهاد زیویار به عنوان استاندار جدید لرستان، نوشت: با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۷ مهر ۱۴۰۰ هیات محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جناب عالی، به موجب این حکم به سمت « استاندار لرستان » منصوب می شوید.

رییس جمهوری ابراز امیدواری کرد که با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی» در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق «عدالت و پیشرفت» و رفع «فقر و تبعیض» کوشا باشید.

رییسی در این حکم تصریح کرد: مجاهدت برای توسعه و نوسازی زیرساخت‌های استان، پشتیبانی و مانع زدایی از امر تولید به ویژه در حوزه‌های کشاورزی، دامپروری و گردشگری و اهتمام خاص نسبت به کاهش آمار بیکاران و مهاجرت از استان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی، نخبگان و جوانان با انگیزه و انقلابی در  تعامل بایسته و مستمر با کلیه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی مورد تاکید است.

وی در این حکم توفیقات «زیویار» را در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز