نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مسئولان وزارت صمت نسبت به کنترل بازار اهتمام بورزند، تداوم گران شدن مایحتاج ضروری مردم قابل تحمل نیست.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از  خانه ملت، غلامحسین رضوانی در نشست علنی امروز (دوشنبه 12 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تشکر از رئیس جمهور به دلیل اهتمام برای تهیه واکسن و ایجاد زمینه واکسیناسیون گسترده در کشور گفت: از آقای رئیسی برای اثبات بطلان اندیشه گروگانگیران معیشت و سلامت مردم و تهیه واکسن تشکر می کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس با تاکید بر لزوم تسریع در انتصابات در قوه مجریه مطرح کرد: کندی انتصابات در قوه مجریه و استمرار مسئولیت غرب باوران که مسبب وضعیت موجود کشور هستند، مترادف با تضییع حق مردم و از دست رفتن فرصت خدمت به ولی نعمتان ما است. باید با جدیت و قاطعیت و سرعت دست کسانی که فقط آمریکا را دنیا می پندارند از مدیریت های حاکمیتی کشور قطع شود و تعلل در این زمینه پذیرفته نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تداوم گران شدن مایحتاج ضروری مردم قابل تحمل نیست و مسئولان مربوطه به خصوص وزیر صمت نسبت به مدیریت و کنترل بازار با اهتمام لازم اقدام کند.

وی تاکید کرد: ریاست جمهوری باید از تداوم بیان و تکرار کلید واژه هایی از قبیل قیمت های دستوری که به منظور توجیه غیرعملی کنترل بازار و تبعیت از لیبرالیسم اقتصادی بیان می شود، جلوگیری کند.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به برخی اظهارات دولت آذربایجان و شیطنت های برخی همسایگان خاطرنشان کرد: در ماجراهای اخیر که مزدوران دست چندم شیطان بزرگ وارد عمل شده اند، ضمن تشکر از همه کسانی که با غیرت انقلابی و اسلامی عکس العمل مناسب داشتند، تاکید می کنم خدا را شکر که حافظان مرزها و امنیت کشور به خوبی به وظایف خود آشنا هستند و به موقع وارد عمل می شوند و جای نگرانی نیست.

رضوانی گفت: باید مراقبت کنیم که ضمن رصد حوادث، خدای ناکرده ناخواسته در پازل شیطان بزرگ بازی نکنیم، امروز باید خوشحال باشیم که شیطان بزرگ ولو با تغییر، به این نتیجه رسیده  که دیگر نگوید گزینه نظامی روی میز است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز