وزیر دفاع و پشتیبانی نیروی مسلح در دیدار فرماندهان نیروهای هوایی و دریایی بر تامین نیازهای حیاتی و راهبردی نیروهای مسلح بدون وابستگی به خارج از کشور تاکید کرد و گفت: برای تجهیز و پشتیبانی نیروهای مسلح از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ ستاد محمدرضا قرایی آشتیانی در دیدارهای جداگانه با  امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش و امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه نیروی هوایی و دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با همت و تلاش مجاهدانه متخصصین صنعت دفاعی به لحاظ تجهیزات و آمادگی‌های دفاعی در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارند، تصریح کرد: برای تجهیز و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان بازوی قدرت جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وزیر دفاع تاکید کرد: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح توانسته است با کمک‌های ارزنده کارشناسان خبره و با تجربه نیروهای هوایی و دریایی ارتش، نیازهای حیاتی و راهبردی این نیروها را بدون وابستگی به خارج تامین کند.

سرتیپ خلبان حمید واحدی و امیر دریادار شهرام ایرانی نیز در این دیدارها بر لزوم گسترش  همکاری ها و تعامل با صنعت دفاعی  و تشریک مساعی در خصوص پیشبرد اهداف کلان و راهبردی نیروی هوایی و دریایی ارتش تاکید کردند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز