دکتر وحیدی وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار جدید استان هرمزگان به این استان سفر کرده است، پس از ورود به شهر بندرعباس مرکز این استان، عازم مسجد جامع بندرعباس شد تا ضمن زیارت مزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، ادای احترام کند.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور جهت شرکت در آئین تکریم استاندار سابق و معارفه استاندار جدید استان هرمزگان ، سحرگاه امروز دوشنبه ۱۹ مهرماه ۱۴۰۰ از طریق فرودگاه بندرعباس وارد استان هرمزگان شد و پس از پایان مراسم استقبال و گفتگو با خبرنگاران در فرودگاه عازم مسجد جامع بندرعباس شد، تا مزار شهدای گمنام آرمیده در این شهر را زیارت کند.

دکتر وحیدی در مزار شهیدان گمنام بندرعباس، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعین حرم با آرمان های شهدای والامقام تجدید میثاق می کند.

دکتر وحیدی پس از این مراسم با حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس دیدار و سپس با  حضور در آئین تکریم فریدون همتی استاندار سابق استان هرمزگان، مهدی دوستی استاندار جدید این استان را معرفی می کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز