وزیر کشور در بدو ورود به بندر عباس با بیان اینکه تا کنون در هرمزگان تلاش های بسیار زیادی صورت گرفته است و استاندار فعلی هم بسیار تلاش کردند، گفـت: کارهای جدید در ادامه تلاش های گذشته خواهد بود.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور که به منظور تکریم و معارفه استاندار هرمزگان ، صبح امروز، وارد این استان شد، در بدو ورود به فرودگاه بین المللی بندرعباس در گفتگو با خبرنگاران با ابراز خشنودی از توفیق حضور در خدمت مردم شریف استان هرمزگان و زیارت شهدای گمنام آرمیده در بندرعباس، ابراز امیدواری کرد، در جلسه شورای اداری استان ضمن تکریم استاندار پیشین و معرفی استاندار جدید، از نقطه نظرات و دیدگاه های ارزشمند صاحبنظران ونمایندگان مردم بهره مند شویم.

وزیر کشور در پاسخ به پرسشی در خصوص ارزیابی وی از روند ادامه حرکت توسعه استان گفت: ان شاا... بر اساس طرح توسعه و سند پیشرفت استان، سعی خواهد شد که یک برنامه پروژه محور در داخل استان طراحی شود که کلیه کاستی های استان را مورد توجه قرار دهد.

وی افزود: البته تا کنون تلاش های بسیار زیادی صورت گرفته است و استاندار فعلی هم بسیار تلاش کردند و کارهای جدید در ادامه تلاش های گذشته خواهد بود.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: استان هرمزگان هم ظرفیت های بسیار زیادی دارد و هم مسائل و کاستی های زیادی در ابعاد مختلف کشاورزی، صنعت، تجارت و محیط زیست دارد که ان شاا...  بدان پرداخته خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز