جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ناجا و وزیر کشور در پیام‌های جداگانه، هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان انتظامی استان‌ها و رده‌های تخصصی ناجا تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در این پیام‌ها که از سوی احمد وحیدی به صورت جداگانه برای فرماندهان ارشد ناجا از جمله فرماندهان انتظامی استان ها و رؤسای رده های تخصصی ناجا ارسال شده، آمده است: فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی بار دیگر افکار عمومی و جامعه را متوجه نقش ارزشمند و چشم گیر ناجا در ایجاد نظم و توسعه امنیت ساخته است.

وحیدی تصریح کرد: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر نیروی انتظامی و تبریک هفته ناجا، لازم می دانم  از تلاش های مجدانه و ارزنده جناب عالی و همه همکاران ارجمندتان در تامین نظم و امنیت سپاسگزاری نموده و بر استمرار این مجاهدت های خالصانه با رویکرد مردمی و با تکیه بر امنیت نرم با هدف ارتقای سرمایه اجتماعی در اقصی نقاط کشور تاکید کنم.

وی افزود: توفیقات روز افزون شما و همه  کارکنان خدوم و زحمتکش آن فرماندهی را تحت هدایت های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز