امیر سرتیپ «واحدی»در دیدار با سربازان اهل سنت گفت: در دنیای امروز وحدت مسلمین به مسئله راهبردی تبدیل شده است.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از دفاع‌پرس، امیر سرتیپ خلبان « حمید واحدی » فرمانده نیروی هوایی ارتش به مناسبت هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) در دیدار با سربازان و کارکنان وظیفه اهل تسنن این نیرو ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت محمد (ص) و تبریک هفته وحدت به همه مسلمین جهان اظهار داشت: هفته وحدت، هفته‌ای سراسر نور، شادی، سرور و ایام همبستگی همه مسلمانان جهان است.  

وی در این مراسم با اشاره به فرمایش حضرت رسول اکرم (ص) که فرمود، اتحاد مایه رحمت و تفرقه موجب عذاب است، افزود: در این هفته و روز مبارک، دست‌ها را به هم گره می‌زنیم و توانمان را در مسیر واحد و ضد دشمن متجاوز به کار می‌گیریم.

امیر واحدی با بیان اینکه تنها با وحدت می‌توان در برابر هجمه‌های دشمن مشترک ایستادگی کرد، گفت: در دنیای امروز وحدت مسلمین به مسئله‌ای راهبردی تبدیل شده است و تمام تبلیغات سوء دشمنان علیه اسلام به دلیل حقانیت این دین و ظلم‌ستیز بودن آن است.

وی با بیان اینکه الگو قرار دادن سیره پیامبر اسلام (ص) موجب دوستی و برادری و اجتناب از جنگ و درگیری در روابط افراد و ملت‌ها می‌شود عنوان کرد: درس حضرت محمد مصطفی (ص) برای بشریت، دعوت به اتحاد و جمع شدن و اتحاد در قلب، گفتار، کردار است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش تأکید کرد: اهل تسنن و تشیع و حتی اقلیت‌های مذهبی باید دست در دست هم و کنار هم باشند و به تفرقه‌افکنان و منافقین اجازه جولان ندهند.

در این مراسم با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش از سربازان وظیفه اهل تسنن تقدیر به عمل آمد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز