رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: با وجود تحریم‌ها و تهدیدات، نیرو‌های مسلح امنیت و بازدارندگی قابل قبولی را برای کشور ایجاد کرده‌اند.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار « محمد باقری » رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز در حاشیه دوازدهمین جشنواره مالک اشتر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال در واقع دوازدهمین سال برگزاری جشنواره مالک اشتر است که این جشنواره به‌منظور قدردانی از فرماندهان و مدیران برتر نیرو‌های مسلح در سطوح مختلف از فرماندهی سازمان‌ها تا رده‌های پایین‌تر در تخصص‌های مختلف برگزار شده است.

وی ادامه داد: هدف از این جشنواره این است که نشان دهیم کسانی که مدیریت جهادی و تلاش و ایثار بیشتری دارند، مورد توجه و قدردانی قرار می‌گیرند.

سرلشکر باقری افزود: نحوه انتخاب این عزیزان به روش بسیار دقیق و بر اساس گزارش‌گیری‌های کتبی است و در اشراف کلی فرماندهان، نظارت و ارزیابی میدانی فرماندهان و مدیران موجب شده که یک رقابت در خیرات بین فرماندهان اتفاق بیفتد تا به این سطح برسند و نمرات بسیار نزدیک به هم را کسب کنند.

وی گفت: جشنواره مالک اشتر در مجموع باعث شده در شرایط سخت تحریمی و فشار تهدیدات و مشکلاتی که وجود دارد، نیرو‌های مسلح بتوانند در حد توان و با لطف خداوند و فرماندهیِ فرمانده معظم کل قوا ، امنیت و بازدارندگی قابل قبولی را برای کشور ایجاد کنند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: روش ما در اشراف کلی فرماندهی و انتخاب فرماندهان برتر با طرح تحولی که تهیه شده است با روش‌های کارآمدتر و دقیق‌تر موجبات رشد بیشتر فرماندهان را فراهم می‌کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز