نخستین نشست تخصصی درباره آخرین وضعیت فنی انتخابات الکترونیک در کشور با هدف بررسی دقیق‌تر نقاط قوت و ضعف موجود در فرآیند این نوع انتخابات با حضور معاون سیاسی وزارت کشور آغاز شد.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، در نخستین جلسه از نشست‌های تخصصی و کارشناسی درباره آسیب‌شناسی انتخابات الکترونیک که با حضور محمدباقر خرمشاد معاون سیاسی، امیر شجاعان رییس مرکز توسعه دولت الکترونیک و فن آوری اطلاعات و سید اسماعیل موسوی مدیرکل دفتر انتخابات و کارشناسان فنی و الکترونیک وزارت کشور برگزار شد، آخرین وضعیت فنی انتخابات الکترونیک در کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست تلاش شد با بررسی‌های دقیق و کارشناسی، ضمن مرور نقاط قوت و تقویت آن، آسیب های احتمالی ممکن در روند برگزاری انتخابات الکترونیکی، شناسایی و  برای رفع آنها، اقدامات و سیاست‌گذاری های لازم صورت گیرد.

شجاعان رییس مرکز توسعه دولت الکترونیک در این نشست گزارشی از فرایند انتخابات الکترونیک و وضعیت و امکانات موجود دراین عرصه ارائه کرد.

 در پایان این جلسه مقرر شد نشست های تخصصی و کارشناسی وزارت کشور در این زمینه با برنامه‌ریزی متناسب، دنبال و جمع‌بندی گزارش‌ها برای تصمیم گیری نهایی به مراجع بالاتر ارائه شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز