رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به آیت‌الله سید محمدمهدی میرباقری نماینده خبرگان رهبری و ریاست فرهنگستان علوم اسلامی قم، درگذشت برادرش را تسلیت گفت.

به گزارش مرورنیوز، « محمد باقر قالیباف » در پیامی خطاب به آیت‌الله سید محمدمهدی میرباقری نماینده خبرگان رهبری و ریاست فرهنگستان علوم اسلامی قم در گذشت برادر وی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: ارتحال اخوی بزرگوارتان روحانی گرانقدر حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم میرباقری از اساتید سطح عالی حوزه‌های علمیه تهران موجب تاسف و تاثر گردید. آن روحانی جلیل‌القدر عمر پربرکت خویش را صرف گسترش و نشر معارف دینی و علوم اسلامی، تربیت طلاب و ترویج شعائر اهل‌بیت علیهم‌السلام نمودند و در این مسیر باقیات صالحات ارزشمندی از خود بر جای گذاشتند.

این پیام می افزاید: اینجانب با تسلیت این ضایعه به حضرتعالی، بیت مکرم آن مرحوم، حوزه‌های علمیه تهران، شاگردان و سایر وابستگان، برای آن عالم گرانقدر علوّ درجات و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسالت می‌کنم.

آیت‌الله سید ابراهیم میرباقری استاد سطح یک حوزه علمیه تهران چند روز قبل بر اثر سانحه تصادف دچار ضربه‌مغزی شده بود که نهایتاً دیروز دعوت حق را لبیک گفت.مراسم تشییع پیکر این عالم ربانی فردا یکشنبه در قم بر گزار می شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز