نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون از وزارت دفاع و برگزاری نشست مشترک با وزیر در محل این وزارتخانه، گفت: امیر آشتیانی در این دیدار اقدامات انجام گرفته در مدت اخیر را تشریح کرد و درباره ساختارهای جدیدی که در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مهیا شده، گزارش داد.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از خانه ملت، ابراهیم عزیزی در توضیح بازدید امروز دوشنبه (10 آبان ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، گفت: در ادامه نظارت‌های میدانی کمیسیون و جلسات مشترک با وزارتخانه‌های تخصصی مربوطه، اعضای کمیسیون با وزیر و مدیران وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نشست مشترکی را در محل این وزارتخانه برگزار کردند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر دفاع گزارشی از اقدامات انجام گرفته در مدت اخیر ارایه داد، همچنین ساختارها، چارچوب و برنامه‌هایی که برای این وزارتخانه پیش بینی کردند را بیان کرد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس ادامه داد: ساختارهای جدیدی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مهیا شده که وزیر درباره آنها گزارش داد و در ادامه جلسه نسبت به معارفه عزیزیانی که در پست های مدیریتی منصوب شدند، پرداخت.

عزیزی یادآور شد: اعضای کمیسیون در ادامه جلسه مشترک دیدگاه‌ها و نظرات خود را درباره تحولات دفاعی و موضوعاتی که در حوزه وزارت دفاع قابل پیگیری است، مطرح کردند. نشست کاربردی بود و در راستای اهداف وزارت دفاع و کمیسیون امنیت ملی می‌تواند تعیین کننده باشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز