وزیر امور خارجه کشورمان نوشت: تأکید همه این بزرگان (مراجع عظام) بر تلاش برای استیفای حقوق ملت شریف ایران و حفظ عزت و کرامت کشور عزیزمان در همه تلاش‌های دیپلماتیک بود.

به گزارش مرور نیوز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در تشریح سفر روز گذشته خود به قم و دیدار با مراجع عظام نوشت: توفیق یافتم که ضمن تشرف به حرم حضرت معصومه (س) به دیدار مراجع عظام تقلید حضرات آیات صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، جوادی‌آملی، نوری همدانی و سبحانی بروم و از محضر پربرکت ایشان بالاخص رهنمودها و دعای خیرشان برای خود و همکارانم بهره‌مند گردم.

وی ادامه داد: تأکید همه این بزرگان بر تلاش برای استیفای حقوق ملت شریف ایران و حفظ عزت و کرامت کشور عزیزمان در همه تلاش‌های دیپلماتیک بود، اما آنچه بیشتر از همه در بیانات برجسته‌تر می‌نمود توکل به خداوند متعال، توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و جایگاه «مردم» به عنوان عمود دین و نقطه اتکای مسئولان در مذاکرات و تعاملات بین‌المللی بود.

وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: مردم ما در برهه‌های مختلف نشان داده‌اند که هم قوت قلب و هم عامل اساسی در حفظ اقتدار نظام جمهوری اسلامی هستند و این کارنامه درخشان احساس مسئولیت و تعهد نسبت به حقوق آنها را دو چندان می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز