رئیس ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی گفت: به دست گرفتن روایت فتنه ۸۸ و حماسه نهم دی و انقلابی جهادی و از مصادیق جهاد روایت و تبیین است.

به گزارش مرور نیوز، علی‌ محمد نائینی رئیس ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی امروز جمعه سوم دی ماه در پیش خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران گفت: به دست گرفتن روایت فتنه ۸۸ و حماسه نهم دی و انقلابی جهادی و از مصادیق جهاد روایت و تبیین است

رئیس ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی معتقد است که امروز جنگ روایت تحریف و جنگ شناختی به عنوان یکی از ابعاد جنگ نرم بسیار جدی است، مهمات این جنگ تولید محتوا و راه مقابله با آن به دست گرفتن روایت حوادث مهم تاریخی از طریق اقدامات نوظهور است.

نائینی گفت این جنگ برای در هم شکستن اراده‌ها و نام کردن مردم است؛ این جنگ عناصر مقاومت و ایستادگی مکتب حضرت امام رضوان الله علیه مکتب شهید سلیمانی و سپاه مقدس و همه حوادث مهم تاریخی که شامل قدرت هستند را هدف قرار داده است

او با اعتقاد بر اینکه فتنه ۸۸ بر اساس سران کشور‌های غربی اسناد معتبر از پیش طراحی شده کاملاً آمریکایی و صهیونیستی بود، گفت: فتنه ۸۸ از جنگ هشت سال خطرناک‌تر بود، زیرا دشمن همه امید ملت را نشانه رفت. به تعبیر مقام معظم رهبری فتنه ۸۸ جنگ احزاب بود؛ نهم دی به ما می‌گویند در مقابل پیچیده‌تری فتنه‌ها با بصیرت، صراحت، قاطعیت و ولایت‌پذیری می‌توان ایستاد.

رئیس ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی ادامه داد: رهبران داخلی این فتنه با برافراشتن پرچم حضرت امام رضوان الله علیه و میراث آن عزیز یعنی انقلاب اسلامی و ولایت فقیه در افتادند، ولی به سرعت مردم از آن‌ها فاصله گرفتند و قدرت‌های بزرگ آن‌ها را در گورستان تاریخی دفع کردند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز