فرمانده گروه پدافند هوایی شهید پوردست بندرعباس گفت: تمام دوستان و دشمنان باید بدانند که چشمان همیشه بیدار نیروی پدافند هوایی ارتش هرگز از ریزترین پرنده معاند غافل نیست.

به گزارش مرور نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر رضا خواجه فرمانده گروه پدافند هوایی شهید پوردست بندرعباس در تمرین نظامی اقدام سریع، که برای بالا بردن سطح آمادگی و عکس العمل در گروه پدافند هوایی شهید پوردست انجام شد گفت: نیروهای مسلح باید هر لحظه در اوج آمادگی باشند و در مقابل تمام تهدیدات داخلی و خارجی اقدامِ به موقع انجام دهند.

وی تصریح کرد: با اتکا به خداوند متعال و داشتن آمادگی لازم، تمام دشمنان این مرز و بوم را نا‍امید می‌کنیم و جمهوری اسلامی ایران اکنون این برتری را دارد و تمام دشمنان از ویژگی‌های دفاعی ما مطلع هستند.

فرمانده گروه پدافند هوایی شهید پوردست بندرعباس افزود: تمام دشمنان می‌دانند که اگر ایران حرف از قدرت و موشک به میان می‌آورد سخن از واقعیت می گوید آنان از قدرت دفاعی ایران آگاه هستند وگرنه تا الان بارها مورد حمله قرار گرفته بودیم.

امیر خواجه خاطرنشان کرد: تمام دوستان و دشمنان باید بدانند که چشمان همیشه بیدار نیروی پدافند هوایی ارتش هرگز از ریزترین پرنده معاند غافل نیست و مدافعان آسمان بر سر منافع کشور هیچ گونه تعارفی با هیچ کس و هیچ کشوری ندارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز